ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
ارسال پیامک
 اخبار و رویدادها  کمينه 
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2136  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


تلاش برای جذب ۱۸‌میلیون یورو اعتبار آبرسانی به عشایر

تلاش برای جذب ۱۸‌میلیون یورو اعتبار آبرسانی به عشایر

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی به نقل از - ایرنا- مدیرکل دفتر برنامه و بودجه سازمان امور عشایر کشور گفت: ۱۸ میلیون یورو از محل صندوق توسعه ملی برای آبرسانی به مناطق محروم عشایری کشور اختصاص یافته است که در تلاش برای تخصیص و جذب آن هستیم.
اسماعیل عباس‌پور روز یکشنبه در حاشیه جلسه آموزش ملی مدیریت بودجه و رویکردهای آن در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با تخصیص این اعتبار ۴۷۰ طرح آبرسانی به مناطق محروم عشایرنشین کشور اجرایی می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین ۹۰ میلیارد تومان اعتبار طی سال جاری از محل مالیات بر ارزش افزوده برای سازمان عشایری کشور تخصیص یافته است.
وی با اشاره به تسهیلات پرداختی به عشایر کشور نیز گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار برای عشایر در نظر گرفته شده که این تسهیلات در حال پرداخت است.
مدیرکل دفتر برنامه و بودجه سازمان امور عشایر کشور گفت: همچنین ۴۲۰ میلیارد تومان برای طرح‌های پرواربندی و تامین زنجیره تولیدی و تامین گوشت عشایر در حال پرداخت است.
عباس‌پور ادامه داد: ۱۰۰ میلیارد تومان نیز از محل ماده ۱۰ قانون مدیریت بحران برای جمعیت عشایری در نظر گرفته شده که در صورت نیاز پرداخت می‌شود.
وی با اشاره به اینکه برای جبران خسارت ناشی از سیل ابتدای امسال در برخی نقاط کشور برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته، اظهار داشت: ۵۷ میلیارد تومان اعتبار برای بازسازی ایل‌راه‌های عشایری و جبران خسارت‌های ناشی از سیل در نظر گرفته شده است.
جلسه آموزش ملی مدیریت بودجه و رویکردهای آن با هدف آموزش تاریخچه بودجه، مقدماتی در خصوص بودجه و بودجه‌ریزی برنامه‌ای و مبتنی بر عملکرد توسط کارشناس بودجه سازمان برنامه و بوجه کشور به مدت ۲ روز با حضور مدیران برنامه و بودجه سازمان عشایری استان‌های مختلف در ارومیه برگزار می‌شود.
 
 

 

 

 
 
 


کد خبر:  1555058
فرستنده: ashayer-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


   

کلیه حقوق این وب سایت به  اداره کل امور عشایر آذربایجان غربی  متعلق می باشد.                     Powered byANAJ