جستجوی خبر
Please enter a text to search articles by
Optionally choose start date of article
Optionally choose end date of article
Optionally limit search result to specific categories

اخبار و رویدادها
تاریخ انتشار: دوشنبه 20 دی 1400

  فرماندار شهرستان سلماس : بر حمایت از تخصیص اعتبارات ارزش افزوده سهم عشایر تأکید کرد

امتیاز: Article Rating
جلسه بررسی مسائل و مشکلات عشایر شهرستان سلماس با حضور مدیر کل امور عشایر استان، فرماندار‌ شهرستان ‌سلماس‌ و جمعی از سران ‌عشایر در محل فرمانداری سلماس برگزار گردید.
مدیرکل امور عشایر استان با اشاره به پدیده خشکسالی در سال‌های اخیر، عنوان کرد: کاهش نزولات جوی و به دنبال آن بروز پدیده خشکسالی در چند سال گذشته موجب شده عشایر شهرستان با مشکلات عدیده ای مواجه شوند، بنابراین با برنامه ریزی مدون و کارشناسانه باید در جهت رفع مشکلات این قشر مولد و زحمتکش باشیم و تامین نهاده های دامی و ارد خام عشایر و بهبود کیفیت ارائه خدمات در قالب طرح حمایت از دام مولد با تخصیص نهاده مازاد می تواند مصداق تلاش در زمینه کاهش مشکلات این قشر زحمتکش باشد.
فرماندار شهرستان سلماس با بیان مهمترین مشکلات مناطق عشایر نشین شهرستان بر حمایت از تخصیص اعتبارات ارزش افزوده سهم عشایر تأکید کرد: تأمین آب شرب عشایر، کمک به تامین نهاده مورد نیاز دام آنان، بهسازی راه های عشایری و توسعه امور بیمه‌ای به منظور کاهش خسارت ناشی از بلایای طبیعی از مهمترین مواردی است که باید در دستور کار امور عشایر شهرستان و استان قرار گیرد.
در این دیدار هرکدام از عشایر مطالبی در خصوص خواسته ها ی ایشان بیان داشتند که مدیر کل امور عشایر و فرماندار شهرستان به برنامه ریزی تمامی این موضوعات تاحصول نتیجه اذعان داشتند.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • فرماندار شهرستان سلماس : بر حمایت از تخصیص اعتبارات ارزش افزوده سهم عشایر تأکید کرد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: