جستجوی خبر
Please enter a text to search articles by
Optionally choose start date of article
Optionally choose end date of article
Optionally limit search result to specific categories

اخبار و رویدادها
۲۴۳ شرکت تعاونی عشایری در کشور فعال است
مدیرکل امور تعاونی‌ها و نظام بهره‌برداری سازمان امور عشایر ایران گفت: ۲۴۳ شرکت تعاونی عشایری در کشور وجود دارد که طی چندسال گذشته به این بخش چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده و یا در حال پرداخت است.
یکشنبه، 26 دی 1400 - 17:54
جلسه قرارگاه امنیت غذایی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی
پنجمین جلسه قرارگاه امنیت غذایی اداره کل امورعشایر استان به منظور هماهنگی جهت تبیین سیاست های اجرایی، تنظیم بازار و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی کشاورزی با حضورمدیرکل امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران، مدیرکل امور عشایر استان و تمامی اعضای قرارگاه درمحل سالن جلسات اداره کل ...
یکشنبه، 26 دی 1400 - 06:17
مدیرکل امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران گفت: اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده سهم عشایر، باید برای اجرای پروژه های زیربنائی در مناطق عشایری استان هزینه شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی روز شنبه مورخه 25 دی ماه 1400 ، مدیرکل امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران و مدیر کل امور عشایری استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان ماکو دیدار و گفتگو نمودند در این دیدار ضمن بررسی آخرین وضعیت عشایر منطقه در خص...
شنبه، 25 دی 1400 - 08:21
جلسات مجامع عمومي عادى و فوق العاده شرکت تعاوني عشايری ذخائر انقلاب ماکو برگزار شد
جلسات مجامع عمومی و فوق العاده شرکت تعاونی عشایری ذخائر انقلاب با حضور مدیرکل امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران، مدیرکل امور عشایر استان و سرگروه هاى تعاونى عشایر شهرستان ماکو برگزار شد.
شنبه، 25 دی 1400 - 07:38
فرماندار شهرستان سلماس : بر حمایت از تخصیص اعتبارات ارزش افزوده سهم عشایر تأکید کرد
جلسه بررسی مسائل و مشکلات عشایر شهرستان سلماس با حضور مدیر کل امور عشایر استان، فرماندار‌ شهرستان ‌سلماس‌ و جمعی از سران ‌عشایر در محل فرمانداری سلماس برگزار گردید.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 17:59
صندوق‌های زنان عشایری آذربایجان‌غربی ۱.۲ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی مدیرکل امور عشایری آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به نقش مهم زنان در جامعه عشایری و برای حمایت از این قشر، ۲۹ صندوق خرد زنان این قشر در استان راه اندازی شده است که طی یک سال گذشته یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال تسهیلات دریافت کردند.
دوشنبه، 20 دی 1400 - 05:21
سردار سلیمانی عصاره مردانگی مردان هشت سال دفاع مقدس است
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی عصاره مردانگی هشت سال دفاع مقدس است و خداوند سردار را از دوران هشت سال دفاع مقدس، برای جوانان این عصر ذخیره کرد.
دوشنبه، 13 دی 1400 - 05:26
 29صندوق خرد زنان عشایر در آذربایجان غربی فعال است
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی به نقل از ایرنا مدیرکل امور عشایرآذربایجان‌غربی گفت: با توجه به نقش مهم زنان در جامعه عشایری و برای حمایت از این قشر، ۲۹ صندوق خرد زنان این قشر در استان راه اندازی شده است.
ﺳﻪشنبه، 30 آذر 1400 - 09:36
بيش از ۵۰ درصد خانوارهای عشایری آذربایجان‌غربی کارت تردد و شناسائى هويت عشايرى دریافت کردند
مدیرکل امور عشایری آذربایجان‌غربی با اشاره به لزوم ثبت تقاضاى عشایر استان برای دریافت کارت هوشمند تردد و شناسائى هويت عشايرى در سامانه مجوز هاى الکترونیکی وزارت جهاد کشاورزی "سماک" گفت: تاکنون کارت ترددبيش از ۵۰ درصد از خانوارهای عشایری این استان صادر شده است و باقی خانوارها نیز برای دریافت کارت اق...
یکشنبه، 21 آذر 1400 - 16:46
حضور مدیر کل امور عشایری استان  در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی با هماهنگی و برنامه‌ریزی دفتر بازرسی استانداری و در راستای اجرای نظام‌نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد و تبیین اهداف دولت و تحقق مصادیق حقوق شهروندی و تأکیدات مقام عالی استان مبنی بر استمرار تعامل مردم و دولت و پاسخگویی به درخوا...
شنبه، 20 آذر 1400 - 14:57
صفحه 3 از 71ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها